Dodavatelé ICT

Dodavatelé komunikačních technologií

Anevia - http://www.anevia.com

avenia Francouzská společnost Anevia se zaměřuje na vývoj profesionálních hardware a software aplikací pro konverzi DVB na IP streamy, jejich přenos v IP a GSM sítích a zobrazení na TV, PC nebo mobilních telefonech. Mezi aplikace patří Live TV, Pay TV, VoD, nPVR, TimeShift, Chatch-UP TV a další.
Společnost Anevia byla založena v roce 2003 odborníky, kteří v roce 2001 vytvořili software aplikaci VLC (VideoLAN Client) pro přehrávání videa na PC a zdarma ji poskytli ke stažení. Mezi zákazníky společnosti Anevia patří hotely Holiday Inn, operátoři Orange, Deutsche Telekom, Tele2, Telefonica 02 a další.

APAC Opto Electronics - http://www.apacoe.com.tw

apacopto Taiwanská společnost APAC Opto Electronics Inc. byla založena roku 1998 a je přením prvovýrobcem komponent pro přenosy po optických vláknech, jejiž uplatnění je především v lokálních sítích LAN, metropolitních sítích MAN a v rozlehlých sítích WAN. Produkty najdou uplatnění také v sítích SAN (Storage Area Networks).
Široká nabídka SFP transreceiverů je určena pro přenosové rychlosti od 100Mbps do 4,25Gbps. SFP transreceivery jsou ve dvouvláknovém nebo jednovláknovém provedení (Bidi, SingleFiber) a také pro CWDM/DWDM technologie. Mezi další produkty společnosti APAC patří GBIC, SFP+, XFP transreceivery a HDMI/DVI extendery.

Brocade - http://www.brocade.com

brocade Společnost Brocade z USA je světovou jedničkou v oblasti síťových řešení pro datová centra s 90% podílem na trhu. Byla založena v roce 1995 a v současnosti zaměstnává více jak 4500 zaměstnanců.
Do portfolia produktů patří rozsáhlá řada Ethernet switchů a routerů, hraniční a páteřní MPLS/Telco routery, switche pro konvergenci LAN/SAN (Fiber Channel over Ethernet, Data Center Bridges), virtualizace LAN - switche s technologií Virtual Cluster Switching a Ethernet Fabric, SAN switche a directory, load-balancery (L4-L7 Application-Switching, Content-Switching) prvky WLAN sítě a další. Správa LAN, MPLS a SAN prvků je možná z jediné platformy Brocade Network Advisor. Naše společnost se zaměřuje především na dodávky výkonných síťových prvků pro podnikové sítě, datová cetra, ISP poskytovatele a Carrier operátory.

Citilog - http://www.citilog.com

citilog Mezinárodní společnost Citilog vyvíjí, vytváří a dodává pokročilá softwarová vybavení pro systémy řízení dopravy a zajištění bezpečnosti jejich účastníků zejména v tunelech, na dálnicích a ve městech. Softwarová řešení v reálném čase automaticky detekují mimořádné stavy jako dopravní incidenty, zastavená vozidla, předměty na vozovce a jiné důležité události a zároveň zjišťuje, klasifikuje a shromažďuje dopravní data.
Systémy detekce Citilog dokáží vyhodnotit nejen video signály černobílých i barevných kamer, které jsou instalované pevně, ale mohou analyzovat i video scénu snímanou pomocí řiditelných kamer (PTZ). Produkty Citilog jsou kompatibilní se standartními komunikačními protokoly a umožňují tak snadnou integraci video detekce do vyšších řídících systémů.

ComNet - http://www.comnet.net

ComNet Communication Networks (ComNet) je výrobce produktů pro optické komunikace. Společnost má centrálu v Danbury v USA a pobočku v anglickém Leeds. ComNet poskytuje inovační řešení pro komunikační sítě v oblasti zabezpečovacích a inteligentní dopravních systémů v průmyslu atp. Produktová řada zahrnuje optické konvertory pro video, data a audio přenosy a také jednotky pro široké použití v Erhernet aplikacích.
Všechny ComNet výrobky jsou navrženy s využitím nejmodernějších technologií a výrobních procesů v průmyslu. Výsledkem je kompletní řada produktů s vysokou spolehlivostí a špičkovými parametry. Mezi charakteristické rysy výrobků patří zodolněné provedení pro provoz o teplotách -40° do +75°, jednovláknová komunikace, použití SFP transceiverů a univerzální provedení jednotek ComFit pro samostatné použití nebo umístění v napájecím šasi.

Edge-Core Networks - http://www.edge-core.com

edge-core Taiwanská společnost Edge-Core vznikla v roce 2004, původně jako obchodní divize společnosti Accton Technology Corporation, jednoho z nějvětších výrobců OEM/ODM síťových produktů pro přední světové firmy. Od roku 2012 se divize zaměřená na aktivní síťové prvky zcela osamostatnila a pokračuje v činnosti pod novým názvem Edge-Core Networks. Značka Edge-Core znamená využití ověřených technologií a mnohaletých zkušeností z vývoje a výroby špičkových produktů, na kterém se podílí více než 2500 specialistů.
Edge-Core Networks nabízí spolehlivé aktivní síťové prvky na technicky vysoké úrovni s výborným poměrem cena ku výkonu. Do portfolia Edge-Core patří Web Smart switche, inteligentní L2/L4 přepínače a L3 směrovače s managementem, aktivní prvky pro aplikace FTTx a bezdrátové Wi-Fi spoje.

Fluke Networks - http://www.flukenetworks.com/

fluke-networks Americká společnost Fluke Networks je světovým leaderem v oblasti síťových testerů a analyzérů. Poskytuje hardware a software řešení pro testování, monitorování a analýzu podnikových a telekomunikačních sítí. Firma Fluke Networks vznikla roku 1993 jako obchodní jednotka společnosti Fluke Corporation. Od roku 2000 působí samostatně. Společnost má přes 500 zaměstnanců po celém světě a distribuuje produkty do více než 50 zemí světa.

GE IFS (UTC Fire & Security) - http://www.gesecurity.com

ge-ifs Firma International Fiber Systems, Inc. (IFS) byla založena v roce 1986 a od počátku působila jako průkopník vláknové optické přenosové technologie. Postupně byla začleněna do koncernu General Electric a v roce 2010 sloučena s celosvětově působící společností UTC Fire & Security.
Sortiment společnosti disponuje širokou škálou analogových i digitálních prvků užívaných CCTV dohledové a monitorovací technice, při výstavbě zabezpečovacích, protipožárních a přístupových systémů, v průmyslu a všude tam, kde je třeba zajistit konverzi elektrického rozhraní na multimodová nebo singlemodová optická vlákna.
Výrobní sortiment zahrnuje více jak 300 typů konvertorů pro heterogenní přenosy protisměrných toků video, audio či datových signálů a kontaktních stavů.

GE VisioWare (UTC Fire & Security) - http://www.gesecurity.com/

ge-ifs Společnost VisiWare je švýcarský výrobce a dodavatel komplexních řešení CCTV systémů na bázi Ethernet komunikace. Firma byla postupně začleněna do koncernu General Electric a v roce 2012 sloučena s celosvětově působící společností UTC Fire & Security.
Sortiment VisioWare obsahuje ucelenou řadu produktů pro inteligentní video systémy. Modulární koncepce produktové řady je s úspěchem využívána především v dohledových a zabezpečovacích aplikacích (letiště, dopravní uzly, průmyslové objekty). Společným integračním prvkem je jednotný management.
Na vlastní hardware navazuje softwarové vybavení, systém je možno vybavit dohledovými centry, komunikačním serverem, přidat moduly pro pohybovou detekci či analýzu obrazu. Výrobce klade důraz na otevřenost systému pomocí SDK (Software Developement Kit) pro tvorbu sofistikovaných na míru doladěných řešení s vlastním uživatelským rozhraním, časováním, spouštěním událostí, tvorbou a managementem záznamů atp.

Gateprotect - http://www.gateprotect.com

gateprotect Gateprotect je dynamicky se rozvíjející německý výrobce bezpečnostních řešení pro počítačové sítě se zaměřením na síťové a aplikační firewally. Všechny produkty poskytují kromě vysoké technologické úrovně také jedinečnou ergonomickou funkčnost. Jedná se zejména o unikátní grafické uživatelské rozhraní eGUI® - přehledný a silný konfigurační manager, který oproti konkurenčním řešením minimalizuje lidské chyby. Tento způsob komunikace naprosto mění zažité postupy, zjednodušuje a zpřehledňuje nastavení firewallů a umožňuje nasadit gateprotect produkty v podnikových, univerzitních ISP sítích od malých řešení až po systémy s propustností několika desítek Gb/s.
Mezi zákazníky společnosti gateprotect patří významné světové společnosti jako Mercedes-Benz, E-ON, Die Bahn, Daewoo Electronics, KIA Motors, Galileo Satellite Systems a další.

Inteno - http://www.inteno.se

inteno Švédská společnost Inteno je dodavatelem jednotek a zařízení pro přístupové sítě. Vyvíjí modemy a brány (Customer Premise Equipment / Home Access) pro poskytování Triple-Play služeb Ethernet sítích typu FTTH, ETTH a pro sítě ADSL/VDSL.
Společnost Inteno byla založena v roce 1979 a od svého počátku se soustřeďuje na dodávky telekomunikačních a televizních zařízení pro operátory, ISP poskytovatele, provozovatele sítí a systémové integrátory. Od roku 2007 působí prostřednictvím distribuční sítě i v dalších zemích Evropy.

KEMP Technologies - http://www.kemptechnologies.com

kemp-technologies Americká společnost specializující se od roku 2001 na vývoj a výrobu L4-L7 switchů pro vyrovnávání zátěže (load-balancing) mezi servery nebo mezi jednotlivími datovými centry. Jednotky jsou k dispozici v hardwarovém provedení nebo jako softwarová aplikace pro virtualizovaná prostředí (VMware, Microsoft Hyper-V). Jsou cenově dostupné se zachováním výkonu a funkcionality.

Media5 - http://www.mediatrix.com

media5 Kanadská společnost Media5 se specializuje na řešení přenosu hlasu přes TCP/IP jako výrobce VoIP adaptérů, VoIP bran a IP PBX ústředen s možností šifrovaného přenosu hlasu přes protokoly SRTP a TLS. Jednotky s možností centrální správy jsou navrženy především pro podnikové sítě a ISP/Telco operátory. Disponují také auto-provisioning systémem pro automatickou konfiguraci a upgrade firmware.

Microsens - http://www.microsens.com

microsens Microsens je německá společnost s předním postavením na světovém trhu v oblasti vývoje, výroby a prodeje zařízení pro komunikaci po optických vláknech. Specializuje se na dodávky mediakonvertorů a přepínačů pro FTTx sítě, průmyslové a dopravní aplikace, automatizaci a IP kamerové systémy. Jednotky Microsens jsou profesionálním řešením se zárukou spolehlivosti, funkčnosti a vysoké kvality provedení.

MRV Communications - http://www.mrv.com

mrv-communications Americko-izraelský koncern MRV Communications patří mezi přední světové výrobce zařízení pro komunikační technologie s výraznou orientací na Carrier Class optické přenosové systémy a Metro Ethernet řešení.
Produkty MRV se vyznačují vysokou užitnou hodnotou, spolehlivostí a funkční výbavou zaměřenou především na optické komunikace. Dominantní produktové řady tvoří CWDM/DWDM transportní systém LambdaDriver® a Metro Carrier Ethernet technologie OptiSwitch® s agregačními, demarkačními, terminačními a Mobile Backhaul jednotkami. Portfolio doplňuje multifunkční servisně-transportní řada Fiber Driver®, jednotky pro Out-of-Band Management, SFP a XFP optické transceivery, přepínače na L1 fyzické vrstvě Media Cross Connect a Optical Cross Connect nebo SNMP management MegaVision® či pokročilý systém Pro-Vision®

Optelecom - NKF (SIQURA B.V.) - http://www.siqura.com

optelecom Optelecom NKF je celosvětovým leadrem v oblasti optických a IP komunikačních řešení pro dohledové a video systémy, dopravní monitoring apod. Nabízený sortiment zahrnuje dvě oblasti: "Video over Fiber" a "Video Over IP".
Produktová řada optických CCTV přenosových systémů umožňuje sdružení a přenos více než 100 nekomprimovaných videokanálů v jednom SM vlákně a případně i současnou jednosměrnou nebo obousměrnou datovou komunikaci s dosahem několika desítek km. V oblasti IP video systémů nabízí firma Optelecom-NKF ucelenou řadu produktů SIQURA, zahrnující pevné a otočné IP kamery pro vnitřní i venkovní použití enkodéry a dekodéry, digitální síťové záznamníky a softwarové vybavení pro dohledová centra.

Raisecom - http://www.raisecom.com

raisecom Raisecom Technology Developement Co. je čínská společnost založená v roce 1999, která velmi rychle získala hlavní podíl na svém trhu díky vyspělým technologiím, vysoké kvalitě a stabilitě produktů.
Nabídka zahrnuje konvertory médií a protokolů, přepínače, směrovače, demarkační jednotky, jednotky pro Mobile Backhauling, optické multiexery, PDH / SDH multiexery, TDM over IP jednotky, technologie PON, CWDM systémy a G.SHDSL modemy. Produkty Raisecom jsou navrženy především pro přístupové sítě telekomunikačních operátorů a ISP poskytovatelů, své uplatnění naleznou i v podnikových sítích. Mezi uživatele patří přední telekomunikační operátoři T-Com, Orange, China Telecom, Sweden Telecom, Telecom Ottawa, TDC Song a další.

Ruckus Wireless - http://www.ruckuswireless.com

ruckus-wireless Ruckus Wireless je americká společnost, která vznikla roku 2004 a zaměřuje se na vývoj a prodej bezdrátových Wi-Fi technologií pro podnikové sítě a ISP.
Přístupové body firmy Ruckus Wireless jsou unikátní svou technologií BeamFlex, což je systém elementárních antén s automatickým řízením. Tím se dosahuje kvalitnějšího pokrytí a vyšší odolnosti proti rušení. Systém Ruckus Wireless umožňuje nejen přenos dat, ale i multimediálních služeb (hlas a vieo).

Telsey - http://www.telsey.com

telsey Italská firma Telsey vyvíjí a vyrábí pro podnikové sítě, ISP poskytovatele a telekomunikační operátory od roku 1993. Od té doby zvítězila ve výběrových rízeních na dodávky např. pro italský Telecom, Tiscali, Tele2, Fast Web, Lyse Energi, Vodafone a další významné světové operátory. Základem úspěchu firmy Telsey jsou dlouholeté zkušenosti, technická vyspělost, vysoká kvalita produktů a podpora zákazníků. Mezi nabízené produkty patří IP rezidenční brány (CPE/HAG), IP set-top boxy, mediakonvertory a L2/L3 switche.

Transition Networks - http://www.transition.com

transition-networks Společnost Transition Networks z USA je světová jednička ve vývoji a výrobě mediakonvertorů pro Ethernet sítě, nabídku doplňují CBIC/SFP transceivery a přepínače. Konvertory médií jsou v provedení jak samostatných jednotek (Stand-Alone), tak i pobobě modulárních karet pro instalaci do chassis (Point System). Jsou určeny především do podnikových a metropolitních sítí, kde je vyžadována vysoká spolehlivost jednotek.
Dle aplikace mohou zákazníci volit mezi ekonomickou řadou konvertorů se základními funkcemi a konvertory s nadstandartní rozšířenou sadou funkcí. V průmyslovém prostředí naleznou uplatnění jednotky s rozšířeným rozsahem provozních teplot, s vyšším stupněm krytí, se zvýšenou odolností proti pádům, otřesům a vibracím.

Potřebujete poradit? Nevíte si rady? Napište nám ...

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

><


Microsoft Partner Google Partner Active24 - domény, webhosting a e-mailové služby Alza.cz


3D SecureThe Pay - online platební brána