Firewally Gateprotect

Firewally pro národní a velké firmy

JE NÁM LÍTO, ALE PRODEJ TOHO PRODUKTU BYL UKONČEN.

h2>Maximální zabezpečení pro národní a velké firmy

Firewally gateprotect jsou vybaveny grafickým rozhraním eGUI pro konfiguraci a správu jednotek, uživatelů a příslušných bezpečnostních pravidel. Pro centrální a hromadnou správu těchto jednotek je k dispozici aplikace Command Center, která umožňuje nasadit a spravovat firewally nejen v podnikových a univerzitních sítích, ale také v rozsáhlých sítích poskytovatelů internetových služeb.

Firewally gateprotect rovněž umožňují správu propustnosti sítě na prakticky jakékoli úrovni – uživatelské, skupinové nebo aplikační. Layer 8 Technology chrání a ověřuje uživatelskou identitu způsobem, který opravňuje výrobce mluvit o ní jako o osmé vrstvě síťového modelu OSI. Na rozdíl od mnoha dnešních firewallů, které k uživatelské autentikaci využívají proxy technologie (a chrání tak uživatele pouze při používání služeb pracujících s proxy bránami – např. HTTP nebo FTP), má firewall k dispozici technologii založenou na pravidlech, která umožňuje přiřadit jednomu uživateli nebo skupině uživatelů jakýkoli počet služeb včetně všech dostupných doplňků, jako jsou proxy nebo webové filtry. Pokud se uživatel přihlásí na firewall ze svého počítače, aktivují se všechny služby přiřazené tomuto zařízení.

Základní podpora (Basic support) obsahuje výměnu poškozeného zařízení do 14ti dnů od doručení vadného zařízení, službu podpory hardware a software zařízení, garanci aktuální verze firmware (software) ze strany výrobce (nové firmwary 4-6x za rok) a telefonickou a emailovou technickou podporu v českém jazyce certifikovanými techniky v rozsahu 5 dní v týdnu.

UTM balíček (UTM package) obsahuje kompletní bezpečnostní řešení - antivir, antispam, content filtr a IDS / IPS.

Více informací o společnosti gateprotect naleznete zde.

Vyhrajte web

Soutěž o web nebo SEO

E-Book zdarma

Odebírejte naše novinky, získáte zdarma e-Book
25 SEO tipů pro tvorbu úspěšného webuSledujte nás

The Pay - online platební brána Active24 - domény, webhosting a e-mailové služby Alza.cz