PC-IN Plzeň - Grafické služby

Grafické služby

Práce s texty, obrázky, loga, plakáty, tvorba videí, 3D grafika

Logo (z řeckého logos – pojem, zákon)

Tak jako jsou pevně dané zákony, utvořte si i Vy tvář, která bude pevně svázána s Vaší firmou či institucí. Lidé při hledání používají především zrak, využijte toho a dostaňte se do povědomí prostřednictvím loga nebo originálního designu webových stránek. Navrhneme Vám unikátní logo, klidně i celý web nebo můžeme udělat re-design toho starého. Podívejte se, jaká loga jsme již vytvořili.

Obrázky

Potřebujete realizovat plakát, navrhnout půlnoční noviny, vytvořit poukázku, vizitku, nebo tematické obrázky na webové stránky či vlastní ikony? Vyslechneme Vaše přání, z nichž budeme vycházet při tvorbě designu, uděláme několik návrhů a z toho nejlepšího uděláme výsledný produkt do posledního bodu podle Vašich představ.

Používáme Blender

Jako jedni z mála používáme Blender pro tvorbu statické i dynamické grafiky. Umíme ale také s produkty Adobe jak pro vektorovou, tak bitmapovou grafiku.

Animace

Proč zůstávat statičtí, když můžete využít kouzlo dynamiky, aby Vás odlišila od ostatních a dala prezentaci Vás samotných další rozměr. Rozhýbeme Vaše sny, zanimujeme Vaše firemní maskoty, vytvoříme vám plnohodnotnou animaci pro jakékoli účely. Pokud potřebujete reklamní spot, můžeme sloužit stejně efektivně jako při tvorbě obyčejné gif animace.


Řekli o nás na Google Maps

Provozovna P.Moc děkuji za velmi vstřícné jednání a ochotu a profi práci, panu Chocholkovi při záchraně dcery notebooku. Vřele doporučuji!
Zdenka V.Objednávka byla vyřízena k naprosté spokojenosti, děkuji. Vaše služby mohu vřele doporučit.
Štěpán Š.Nový web je 3x rychlejší než ten původní a to je na něm mnohem více obsahu, super.
Irena J.Již několik let využíváme služeb této firmy a jsme velmi spokojený.
Lukas T.Doporučuji pro ty, kteří si nevědí rady a potřebují pomoc při tvorbě webových stránek anebo při servisu již zaběhlých internetových stránek v Plzni i v Praze.

Přidejte nám referenci na Google Maps >>

Máte zájem o grafické služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »

><


Sledujte nás

Partneři