PC-IN Plzeň - Inzerce a reklama na Internetu

Inzerce a reklama na Internetu

Google Adwords

adwords Google Adwords je reklamní systém typu PPC (Pay Per Click) od amerického Googlu. Když inzerujete ve službě AdWords, reklamy se zobrazují na různých místech na webu v závislosti na jejich cílení, cílovém publiku a typech vytvořených reklam. Tyto reklamy se zobrazují ve vyhledávání Google a na dalších vyhledávacích webech, na webech s Google Adsense, uživatelům v konkrétních lokalitách nebo konkrétnímu publiku.

Služba AdWords vám poskytuje plnou kontrolu nad reklamními náklady. Není vyžadována žádná minimální platba. Maximální částku, kterou chcete každý den utratit, si stanovujete sami, stejně jako způsob, jak bude s penězi nakládáno. Inzerujte efektivně!

Facebook Advertising

facebook Reklama na Facebooku začíná stránkou. Je to snadný a volný způsob, jak komunikovat se zákazníky. Docílíme toho, aby se stránka uživatelům líbila. Vytvoříme několik typů reklam a budeme je přesně cílit na základě umístění, demografie a zájmů. Postaráme se o kvalitní aktualizace a propagace vašich příspěvků prostřednictvím reklam, tak abychom zapojili nejen zákazníky, ale jejich přátele.

facebook-adsVstupní poplatek žádný není a rozpočet kampaně můžete kdykoliv libovolně měnit. Jedná se o velmi efektivní marketingový nástroj s podrobnými statistikami a analýzou, který můžeme doporučit. Začněte hned teď!

LinkedIn Ads

linkedin Sociální síť zaměřující se na profesionály a vyhledávání pracovních míst LinkedIn má také svůj reklamní systém. Umožňuje přesné profesní, demografické a věkové cílení. Můžete tak navázat spojení s řadou vlivných odborníků po celém světě světě. Vaši kampaň spustíme během pár minut. Vše, co potřebujete, je účet na LinkedIn.

Vstupní poplatek je 5 USD a minimální denní rozpočet kampaně je 5 USD. Začněte nyní!

Seznam Sklik

sklik Sklik je reklamní systém typu PPC od českého Seznamu. Umožňuje zobrazování cílených inzerátů na stránkách výsledků vyhledávání Seznam.cz a v další obsahové síti (novinky.cz, firmy.cz, zbozi.cz atp.).

Sklik nemá žádné vstupní poplatky ani minimální útratu. Platíte pouze za kliknutí na inzerát, nikoliv za jeho zobrazení. Doporučujeme vám Sklik!

Potřebujete poradit? Nevíte si rady? Napište nám ...

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:


><


Sledujte nás

Partneři