PC-IN Plzeň - Správa a vyhodnocování Google Analytics

Správa a vyhodnocování Google Analytics

Webová analýza Google Analytics

Při rozhodování o investicích do webových stránek, internetového marketingu nebo sociální médií se nespoléhejte na odhady. Získejte údaje, na základě kterých můžete jednat. Zjistěte, jak vaše marketingové kanály spolupracují při vytváření prodejních příležitostí a konverzí. Profesionální webová analýza od Googlu umožňuje sledovat a analyzovat aktivity na webových stránkách i v reálném čase. Okamžitě tak zjistíte, co funguje a co ne.

Kolik webová analýza stojí?

Google Analytics je zdarma (do 10 milionu přístupů na web měsíčně) a cena imlementace se odvíjí od velikosti vašeho webu - skript Google Analytics musí být umístěn v kódu každé stránky webu. Webová analýza od Googlu také nabízí mnoho vzdělávacích zdrojů. Naleznete zde videa a články, které vám ji pomohou využít co nejlépe. Získáte tak informace, které mají váhu a které vám pomohou zvýšit náskok před svou konkurencí. Doporučujeme mít Google Analytics propojeny s Google Webmaster Tools.

Nástroje a funkce analýzy

Standardní přehledy Google Analytics umožňují snadno měřit a rychle pochopit interakce, ke kterým dochází na vašich webových stránkách. Zjistíte odkud návštěvníci na váš web přicházejí, jak dlouho na něm zůstávají a kde se po webu pohybují. Prostřednictvím několika kliknutí můžete navíc vytvořit personalizované přehledy a segmenty návštěvníků a určit důležité údaje, které chcete sdílet se svým týmem. Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách Google Analytics.

Statistiky návštěvnosti našeho webu

Zajímá vás, jak si vede náš web? Podívejte se na statistiky návštěvnosti!

Chcete profesionální webovou analýzu? Napište nám ...

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:


><


Sledujte nás

Partneři