PC-IN Plzeň - Správa počítačových sítí

Správa počítačových sítí

Postaráme se o vaši podnikovou či domácí počítačovou síť

network Nabízíme komplexní externí správu počítačových sítí (servisní úkony na místě, vzdálená správa, technická podpora, analýzy, modernizace, optimalizace atd.), instalujeme aktivní síťové prvky (servery, datová úložiště, bezdrátové prvky, routery, switche, print servery, IP kamery atp.) a pasivní síťové prvky (rozvaděče, kabeláž, konektory, zásuvky, stožáry, držáky antén atp.).

Data a kancelář bezpečně online

cloud Mějte svá data v cloudu. Navrhneme a zrealizujeme vám řešení na míru. Své dokumenty a poznámky si tak budete moci kdykoliv a odkudkoliv číst nebo upravovat. Vaše data budou v bezpečí a vy už se nebudete muset bát odcizení nebo ztráty vašeho notebooku nebo tabletu.

Záloha dat

Vy ještě nezálohujete své dokumenty? Chyba. Zálohujte. Nosiče dat bohužel zatím nejsou 100% bezpečným úložištěm (např. porucha harddisku). Existuje mnoho kvalitních zálohovacích systémů a výsledkem je váš klidný spánek.

Tématické články na našem webu

12.11.2013 Molex MIIM - managenet fyzické vrstvy Molex MIIM - managenet fyzické vrstvy
PC-IN Plzeň nabízí řešení pro management enterprise sítí, ISP (Internet Service Providerů) a datová centra pomocí fyzické vrstvy Molex MIIM .
11.11.2013 Kentix - online monitoring hardware Kentix - online monitoring hardware
Mějte pod kontrolou svůj hardware kdykoliv a kdekoliv. PC-IN Plzeň nabízí řešení Kentix pro online monitoring.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »

><


Sledujte nás

Partneři