PC-IN Plzeň - Správa počítačů a kancelářské techniky

Správa počítačů a kancelářské techniky

Hoďte starosti s ICT za hlavu, postaráme se o Vaše počítače a výpočetní techniku

Nabízíme služby pro běžné uživatele jako optimalizaci softwarového vybavení a zvýšení výkonu počítače, odvirování, odstranění spywaru a trojských koní, záchranu smazaných nebo zformátovaných dat, trvalé vymazání dat bez možnosti obnovy, zálohování dat a nastavení automatických záloh, elektronickou archivaci dokumentů, instalaci a nastavení operačního systému (Windows, Linux), antiviru a firewallu a základních aplikací (kancelářský balík, poštovní klient, webový prohlížeč, multimediální přehrávač atp.), správu uživatelských účtů a poradenství.

Chci správu počítačů a kancelářské techniky!

Údržba výpočetní techniky

Údržba výpočetní techniky je důležitým faktorem k prodloužení její životnosti. Pokud máte např. ucpané odvody horkého vzduchu, hardware se přehřívá a životnost výrobku každým dnem dynamicky klesá. Proto vám doporučujeme nechat si váš počítač nebo notebook alespoň jednou za půl roku vyčistit od prachu a nečistot. Hadwarové komponenty čistíme rovněž ultrazvukem a v případě potřeby vyměníme teplovodivou pastu u procesoru (CPU) nebo grafického čipu (GPU).

Správa kancelářské techniky

Postaráme se také o vaši kancelářskou techniku - multifunkční zařízení, tiskárny, skenery, kopírky a faxy. Doplníme nebo vyměníme cartridge a tonery. Nainstalujeme a nastavíme patřičné aplikace a ovladače. Navrhneme vám optimální řešení v poměru cena vs. výkon. Tiskněte kvalitně a levně, jde to.

Hoďte starosti s IT za hlavu

Chci správu počítačů a kancelářské techniky!

Automatická záloha dat

Vy ještě nezálohujete své dokumenty, fotografie a videa? Chyba. Zálohujte. Nosiče dat bohužel zatím nejsou 100% bezpečným úložištěm (např. porucha harddisku, odcizení notebooku atp.) a ztráta cenných dat je vždy nepříjemná. Existuje mnoho kvalitních zálohovacích systémů a výsledkem je váš klidný spánek.


Řekli o nás na Google Maps


Robin S.


PC-IN mohu doporučit

Irena J.


Již několik let využíváme služeb této firmy a jsme velmi spokojený.

Patrik F.


Veliká spokojenost. Mohu jen doporučit.

Štěpán Š.


Nový web je 3x rychlejší než ten původní a to je na něm mnohem více obsahu, super.

Bohuslava C.


Telefon opraven :-)

Lukas T.


Doporučuji pro ty, kteří si nevědí rady a potřebují pomoc při tvorbě webových stránek anebo při servisu již zaběhlých internetových stránek v Plzni i v Praze.

Provozovna P.


Moc děkuji za velmi vstřícné jednání a ochotu a profi práci, panu Chocholkovi při záchraně dcery notebooku. Vřele doporučuji!

Jan C.


Rychla migrace telefonu

Petr K.


Profesionalni IT sluzby na vysoke urovni

Přidejte nám referenci na Google Maps >>

Řekli o nás na Mapy.cz

Přidejte nám referenci na Mapy.cz >>

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »


PC-IN Plzeň

Sledujte nás