Gateprotect

O společnosti gateprotect

JE NÁM LÍTO, ALE PRODEJ TOHO PRODUKTU BYL UKONČEN.

Firewally gateprotect - technologie nové generace s německou precizností

GateProtect Next Generation Firewall Společnost gateprotect založená v roce 2002, je německý výrobce bezpečnostních řešení pro počítačové sítě se specializací na Next Generation Firewalls. Společnost má v současné době 140 zaměstanců , obchodní zastoupení ve 20 zemích světa a více jak 40 000 instalací gateprotect firewallů v Evropě. Mezi jeho funkce patří Intrusion Prevention, Web-Filter & Anti-Phishing, Anti-Virus & Anti-Spyware, Traffic shaping, Firewall, Instant Messaging Filter (ICQ), Spam Protection, VPN IPSec & SSL. Zabezpečí vaši společnost proti hackerům, virům, špionážnímu softwaru, nevyžádané poště, trojským koním, DOS útokům, phishingu, ASCII bombám, škodlivým skriptům, malware nebo červům.

Firewally gateprotect v sobě tedy slučují možnosti routeru, firewallu, VPN serveru a UTM balíku. UTM zahrnuje antivirus, antispam, www filtr (content filter), IDS/IPS (Intrusion prevention / detection system), IM (instant messages) filtr pro blokaci Skype nebo ICQ, traffic shaper a VPN IPsec a SSL server. Dohromady gateprotect definuje novou skupinu firewallů: Next Generation Firewall.

Unikátní vlastností zařízení gateprotect je jejich konfigurační management eGUI, který je velmi přehledný, uživatelsky přívětivý a oproti konkurenčním řešením minimalizuje možnosti lidské chyby. Více jak 98% chyb firewallů způsobují administrátoři. Tento způsob konfigurace naprosto mění zažité postupy, zjednodušuje a zpřehledňuje nastavení firewallů a umožňuje nasadit gateprotect produkty v podnikových nebo univerzitních sítích od malých řešení až po systémy s propustností několika desítek Gb/s.

Produkty gateprotect získávají velkou řadu ocenění v prestižních testech odborných světových časopisů a agentur. Mezi zákazníky společnosti GateProtect patří významné světové společnosti - například Mercedes-Benz, E-ON, Die Bahn, Daewoo Electronics, KIA Motors, Galileo Satellite Systems a další.

GateProtect UTM Firewall

Datasheety jednotlivých produktových řad najdete zde:

Pro malé a střední kanceláře
gateprotect GPO 75 - PDF (1,3 MB)
gateprotect GPO 125 - PDF (1,4 MB)

Pro malé firmy
gateprotect GPA 250 - PDF (1,4 MB)

Pro střední firmy
gateprotect GPA 400 - PDF (1,4 MB)
gateprotect GPA 600 - PDF (2,5 MB)

Pro národní a velké firmy
gateprotect GPX 800 - PDF (1,4 MB)
gateprotect GPX 1000 - PDF (1,4 MB)

Pro velké korporace
gateprotect GPZ 2500 - PDF (1,4 MB)
gateprotect GPZ 5000 - PDF (1,4 MB)
gateprotect Control Center - PDF (1 MB)

Reference http://www.gateprotect.com/en-GB/references/references.html

Více informací najdete adrese http://www.gateprotect.com

Potřebujete kvalitně zabezpečit
svou počítačovou síť? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

><


Microsoft Partner Google Partner Active24 - domény, webhosting a e-mailové služby Alza.cz


3D SecureThe Pay - online platební brána