ICT technologie

Prodej, servis a správa ICT technologií

Spolehlivé komunikační technologie jsou základem vašeho úspěchu

ict-plzenVe spolupráci se společností PROFIcomms v Plzeňském kraji distribuujeme aktivní síťové prvky a kamerové systémy pro podnikové, metropolitní, telekomunikační sítě. Významná část nabízených produktů je přímo určena pro poskytovatele internetových služeb a pro telekomunikační operátory. Součástí služeb poskytovaných našim klientům je technická a aplikační podpora.

Asistence při analýze požadavků - návrh systému či výběru vhodné technologie a komunikačních prvků. Na základě konzultací se zákazníkem navrhneme technicky a cenově efektivní řešení jeho požadavků.

Zápůjčky Try & Buy - nabídka na odzkoušení produktu při vlastním nákupu pro účely ověření hardwarové kompatibility a funkčnosti technologie dodávané s již nainstalovanou.

Testování technologie - odborné sestavení systému a jeho vzorová konfigurace v testovací laboratoři dodavatele nebo u zákazníka, např. formou pilotního projektu.

Asistence při instalaci - nabízíme asistenci u prvotní instalace u zákazníka.

Prodloužení záruční doby - na produkty nebo dodávky systému v rámci projektů.

Držení servisní sady kritických produktů - závazek odběrateli, že budeme mít skladem požadované množství produktů tak, aby mohly být kdykoliv použity pro případnou výměnu vadného produktu u zákazníka.

Vzdálená správa, údržba, diagnostika a monitorování systémů - pravidelný monitoring statistik provozu, sledování úzkých míst v síti, rekonfigurace aktivních síťových prvků atp.

Update firmware aktivních prvků - zasílání nejnovějších firmware elektronickou poštou pro vybrané produkty

Potřebujete poradit? Nevíte si rady? Napište nám ...

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

><


Microsoft Partner Google Partner Active24 - domény, webhosting a e-mailové služby Alza.cz


3D SecureThe Pay - online platební brána