Správa kancelářské techniky

Správa počítačů a kancelářské techniky

Hoďte starosti s ICT za hlavu, postaráme se o Vaše počítače a výpočetní techniku

Nabízíme služby pro běžné uživatele jako optimalizaci softwarového vybavení a zvýšení výkonu počítače, odvirování, odstranění spywaru a trojských koní, záchranu smazaných nebo zformátovaných dat, trvalé vymazání dat bez možnosti obnovy, zálohování dat a nastavení automatických záloh, elektronickou archivaci dokumentů, instalaci a nastavení operačního systému (Windows, Linux), antiviru a firewallu a základních aplikací (kancelářský balík, poštovní klient, webový prohlížeč, multimediální přehrávač atp.), správu uživatelských účtů a poradenství.

Údržba výpočetní techniky

Údržba výpočetní techniky je důležitým faktorem k prodloužení její životnosti. Pokud máte např. ucpané odvody horkého vzduchu, hardware se přehřívá a životnost výrobku každým dnem dynamicky klesá. Proto vám doporučujeme nechat si váš počítač nebo notebook alespoň jednou za půl roku vyčistit od prachu a nečistot. Hadwarové komponenty čistíme rovněž ultrazvukem a v případě potřeby vyměníme teplovodivou pastu u procesoru (CPU) nebo grafického čipu (GPU).

Správa kancelářské techniky

Postaráme se také o vaši kancelářskou techniku - multifunkční zařízení, tiskárny, skenery, kopírky a faxy. Doplníme nebo vyměníme cartridge a tonery. Nainstalujeme a nastavíme patřičné aplikace a ovladače. Navrhneme vám optimální řešení v poměru cena vs. výkon. Tiskněte kvalitně a levně, jde to.

Automatická záloha dat

Vy ještě nezálohujete své dokumenty, fotografie a videa? Chyba. Zálohujte. Nosiče dat bohužel zatím nejsou 100% bezpečným úložištěm (např. porucha harddisku, odcizení notebooku atp.) a ztráta cenných dat je vždy nepříjemná. Existuje mnoho kvalitních zálohovacích systémů a výsledkem je váš klidný spánek.

12 tipů o hardware, software a marketingu

Potřebujete poradit? Nevíte si rady? Napište nám ...

Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Vyhrajte web

Soutěž o web nebo SEO

E-Book zdarma

Odebírejte naše novinky, získáte zdarma e-Book
25 SEO tipů pro tvorbu úspěšného webuSouhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

Sledujte nás

Microsoft Partner Google Partner Active24 - domény, webhosting a e-mailové služby Alza.cz


3D SecureThe Pay - online platební brána