Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek,
které prodávají

Web je váš nejlepší obchodník

Pracuje bez přestání, 24 hodin denně 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce a umí vždy 100% to, co ho naučíte. Myslete na to. Hodnotný obsah nejen zvyšuje návštěvnost, ale především vzbuzuje důvěru, což je základní faktor úspěšné přeměny návštěvníka v zákazníka.

Tvoříme Vaše nejlepší obchodní zástupce

Naše weby tvoříme vždy s důrazem na přívětivost pro návštěvníky i pro vyhledávače. Používáme kaskádové styly (CSS) a šablony XHTML. Dbáme na příjemný design, rychlé načítání stránek, přístupnost i použitelnost. Zobrazení stránek optimalizujeme pro webové prohlížeče Firefox, Chrome, Opera, Safari a Internet Explorer. Cena webu se odvíjí od časové a technické náročnosti. Nejsme drazí a pracujeme efektivně, přesvědčte se a podívejte se na naše reference.

Jaké jsou nejdůležitější faktory úspěšných webových stránek?

Kvalitní obsah - výstižné nadpisy, stručnost, srozumitelnost, gramatická správnost, přehlednost a aktuálnost.

Přístupnost - sémanticky správně strukturovaný obsah a textové alternativy netextových prvků webové stránky

Použitelnost - správné uspořádání webu, přehledné a rychlé ovládání

Vzhled (design) - cílem designu není oslnit návštěvníka, ale umožnit mu rychleji a snadněji dosahovat stanovených cílů

Rychlost načítání - návštěvníci strašně neradi čekají a pomalé načítání stránky tak může návštěvníka odradit

Způsob propagace - oproti jiným propagacím má ta na Internetu obrovskou výhodu - měřitelnost

Web musí být vidět, mít co nabídnout a zaujmout

Základem úspěšného webu je to, že musí být vidět a zaujmout. Bez kvalitní optimalizace pro vyhledávače budou webové stránky fungovat spíše jako internetová vizitka. Web sice bude existovat, nicméně ho nikdo nenalezne, pokud nebude znát přímo jeho webovou adresu. Efektivní webové stránky musí návštěvníci objevit pokud budou hledat zboží či služby, které nabízíte. V PC-IN Plzeň optimalizujeme pro vyhledávače Google, Seznam a Bing. Víme, že webové stránky musí návštěvníkovi nabídnout odpovědi a zaujmout ho.

Snadná správa obsahu webových stránek

Neumíte HTML? Nevadí. Obsah webu lze snadno a bez znalosti HTML editovat pomocí našeho online editoru webových stránek. Stačí mít základní znalosti práce s počítačem a Internetem a můžete začít provádět potřebné úpravy na vašem webu. Žádná zázračná technika na světě vám nepřitáhne na web návštěvníky a nezmění je na zákazníky, pokud nemáte kvalitní obsah.

Integrace webových stránek do sociálních sítí

PC-IN Plzeň - integrace webových stránek do sociálních sítí Sociální sítě se staly fenoménem dnešní doby a proto je důležité, aby vaše webové stránky znaly i ony. V ČR je nejpopulárnější Facebook, následuje YouTube, Google+, LinkedIn a Twitter. Analyzujeme možnosti jejich využití pro vás či vaši společnost, založíme vám firemní profily, proškolíme vás, implementujeme sociální pluginy (videa z YouTube nebo Stream.cz, tlačítka To se mi líbí, doporučení, sdílení, komentáře atp.) nebo vás naučíme efektivně inzerovat na Facebooku.

Webová analýza - chování návštěvníků webových stránek

Ke zjištění návtěvnosti webů používáme Google Analytics. Je dobré vědět, jaké výsledky web přináší. Kolik návštěvníků na vaše stránky chodí, z jakých jiných webů návštěvníci přicházejí a kde se na vašich stránkách nejvíce pohybují. Je důležité vědět, co je cílem vašich webových stránek, abyste mohli přesně měřit jejich účinnost.

Sledujeme a vyhodnocujeme zejména tyto položky:

Kolik úspěšný web stojí?

Každý web je trochu jiný a celková cena se odvíjí od časové náročnosti.

Nechte si vypracovat nezávaznou cenovou nabídku!

Vytvoříme vám web, který konvertuje! Napište nám ...

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

><


Microsoft Partner Google Partner Active24 - domény, webhosting a e-mailové služby Alza.cz


3D SecureThe Pay - online platební brána