PC-IN Plzeň - Dodavatelé komunikačních technologií

Dodavatelé komunikačních technologií

13.06.2013

Anevia - http://www.anevia.com

avenia Francouzská společnost Anevia se zaměřuje na vývoj profesionálních hardware a software aplikací pro konverzi DVB na IP streamy, jejich přenos v IP a GSM sítích a zobrazení na TV, PC nebo mobilních telefonech. Mezi aplikace patří Live TV, Pay TV, VoD, nPVR, TimeShift, Chatch-UP TV a další.
Společnost Anevia byla založena v roce 2003 odborníky, kteří v roce 2001 vytvořili software aplikaci VLC (VideoLAN Client) pro přehrávání videa na PC a zdarma ji poskytli ke stažení. Mezi zákazníky společnosti Anevia patří hotely Holiday Inn, operátoři Orange, Deutsche Telekom, Tele2, Telefonica 02 a další.

APAC Opto Electronics - http://www.apacoe.com.tw

apacopto Taiwanská společnost APAC Opto Electronics Inc. byla založena roku 1998 a je přením prvovýrobcem komponent pro přenosy po optických vláknech, jejiž uplatnění je především v lokálních sítích LAN, metropolitních sítích MAN a v rozlehlých sítích WAN. Produkty najdou uplatnění také v sítích SAN (Storage Area Networks).
Široká nabídka SFP transreceiverů je určena pro přenosové rychlosti od 100Mbps do 4,25Gbps. SFP transreceivery jsou ve dvouvláknovém nebo jednovláknovém provedení (Bidi, SingleFiber) a také pro CWDM/DWDM technologie. Mezi další produkty společnosti APAC patří GBIC, SFP+, XFP transreceivery a HDMI/DVI extendery.

Brocade - http://www.brocade.com

brocade Společnost Brocade z USA je světovou jedničkou v oblasti síťových řešení pro datová centra s 90% podílem na trhu. Byla založena v roce 1995 a v současnosti zaměstnává více jak 4500 zaměstnanců.
Do portfolia produktů patří rozsáhlá řada Ethernet switchů a routerů, hraniční a páteřní MPLS/Telco routery, switche pro konvergenci LAN/SAN (Fiber Channel over Ethernet, Data Center Bridges), virtualizace LAN - switche s technologií Virtual Cluster Switching a Ethernet Fabric, SAN switche a directory, load-balancery (L4-L7 Application-Switching, Content-Switching) prvky WLAN sítě a další. Správa LAN, MPLS a SAN prvků je možná z jediné platformy Brocade Network Advisor. Naše společnost se zaměřuje především na dodávky výkonných síťových prvků pro podnikové sítě, datová cetra, ISP poskytovatele a Carrier operátory.

Citilog - http://www.citilog.com

citilog Mezinárodní společnost Citilog vyvíjí, vytváří a dodává pokročilá softwarová vybavení pro systémy řízení dopravy a zajištění bezpečnosti jejich účastníků zejména v tunelech, na dálnicích a ve městech. Softwarová řešení v reálném čase automaticky detekují mimořádné stavy jako dopravní incidenty, zastavená vozidla, předměty na vozovce a jiné důležité události a zároveň zjišťuje, klasifikuje a shromažďuje dopravní data.
Systémy detekce Citilog dokáží vyhodnotit nejen video signály černobílých i barevných kamer, které jsou instalované pevně, ale mohou analyzovat i video scénu snímanou pomocí řiditelných kamer (PTZ). Produkty Citilog jsou kompatibilní se standartními komunikačními protokoly a umožňují tak snadnou integraci video detekce do vyšších řídících systémů.

ComNet - http://www.comnet.net

ComNet Communication Networks (ComNet) je výrobce produktů pro optické komunikace. Společnost má centrálu v Danbury v USA a pobočku v anglickém Leeds. ComNet poskytuje inovační řešení pro komunikační sítě v oblasti zabezpečovacích a inteligentní dopravních systémů v průmyslu atp. Produktová řada zahrnuje optické konvertory pro video, data a audio přenosy a také jednotky pro široké použití v Erhernet aplikacích.
Všechny ComNet výrobky jsou navrženy s využitím nejmodernějších technologií a výrobních procesů v průmyslu. Výsledkem je kompletní řada produktů s vysokou spolehlivostí a špičkovými parametry. Mezi charakteristické rysy výrobků patří zodolněné provedení pro provoz o teplotách -40° do +75°, jednovláknová komunikace, použití SFP transceiverů a univerzální provedení jednotek ComFit pro samostatné použití nebo umístění v napájecím šasi.

Edge-Core Networks - http://www.edge-core.com

edge-core Taiwanská společnost Edge-Core vznikla v roce 2004, původně jako obchodní divize společnosti Accton Technology Corporation, jednoho z nějvětších výrobců OEM/ODM síťových produktů pro přední světové firmy. Od roku 2012 se divize zaměřená na aktivní síťové prvky zcela osamostatnila a pokračuje v činnosti pod novým názvem Edge-Core Networks. Značka Edge-Core znamená využití ověřených technologií a mnohaletých zkušeností z vývoje a výroby špičkových produktů, na kterém se podílí více než 2500 specialistů.
Edge-Core Networks nabízí spolehlivé aktivní síťové prvky na technicky vysoké úrovni s výborným poměrem cena ku výkonu. Do portfolia Edge-Core patří Web Smart switche, inteligentní L2/L4 přepínače a L3 směrovače s managementem, aktivní prvky pro aplikace FTTx a bezdrátové Wi-Fi spoje.

Fluke Networks - http://www.flukenetworks.com/

fluke-networks Americká společnost Fluke Networks je světovým leaderem v oblasti síťových testerů a analyzérů. Poskytuje hardware a software řešení pro testování, monitorování a analýzu podnikových a telekomunikačních sítí. Firma Fluke Networks vznikla roku 1993 jako obchodní jednotka společnosti Fluke Corporation. Od roku 2000 působí samostatně. Společnost má přes 500 zaměstnanců po celém světě a distribuuje produkty do více než 50 zemí světa.

Gateprotect - http://www.gateprotect.com

gateprotect Gateprotect je dynamicky se rozvíjející německý výrobce bezpečnostních řešení pro počítačové sítě se zaměřením na síťové a aplikační firewally. Všechny produkty poskytují kromě vysoké technologické úrovně také jedinečnou ergonomickou funkčnost. Jedná se zejména o unikátní grafické uživatelské rozhraní eGUI® - přehledný a silný konfigurační manager, který oproti konkurenčním řešením minimalizuje lidské chyby. Tento způsob komunikace naprosto mění zažité postupy, zjednodušuje a zpřehledňuje nastavení firewallů a umožňuje nasadit gateprotect produkty v podnikových, univerzitních ISP sítích od malých řešení až po systémy s propustností několika desítek Gb/s.
Mezi zákazníky společnosti gateprotect patří významné světové společnosti jako Mercedes-Benz, E-ON, Die Bahn, Daewoo Electronics, KIA Motors, Galileo Satellite Systems a další.

Inteno - http://www.inteno.se

inteno Švédská společnost Inteno je dodavatelem jednotek a zařízení pro přístupové sítě. Vyvíjí modemy a brány (Customer Premise Equipment / Home Access) pro poskytování Triple-Play služeb Ethernet sítích typu FTTH, ETTH a pro sítě ADSL/VDSL.
Společnost Inteno byla založena v roce 1979 a od svého počátku se soustřeďuje na dodávky telekomunikačních a televizních zařízení pro operátory, ISP poskytovatele, provozovatele sítí a systémové integrátory. Od roku 2007 působí prostřednictvím distribuční sítě i v dalších zemích Evropy.

KEMP Technologies - http://www.kemptechnologies.com

kemp-technologies Americká společnost specializující se od roku 2001 na vývoj a výrobu L4-L7 switchů pro vyrovnávání zátěže (load-balancing) mezi servery nebo mezi jednotlivími datovými centry. Jednotky jsou k dispozici v hardwarovém provedení nebo jako softwarová aplikace pro virtualizovaná prostředí (VMware, Microsoft Hyper-V). Jsou cenově dostupné se zachováním výkonu a funkcionality.

Media5 - http://www.mediatrix.com

media5 Kanadská společnost Media5 se specializuje na řešení přenosu hlasu přes TCP/IP jako výrobce VoIP adaptérů, VoIP bran a IP PBX ústředen s možností šifrovaného přenosu hlasu přes protokoly SRTP a TLS. Jednotky s možností centrální správy jsou navrženy především pro podnikové sítě a ISP/Telco operátory. Disponují také auto-provisioning systémem pro automatickou konfiguraci a upgrade firmware.

Microsens - http://www.microsens.com

microsens Microsens je německá společnost s předním postavením na světovém trhu v oblasti vývoje, výroby a prodeje zařízení pro komunikaci po optických vláknech. Specializuje se na dodávky mediakonvertorů a přepínačů pro FTTx sítě, průmyslové a dopravní aplikace, automatizaci a IP kamerové systémy. Jednotky Microsens jsou profesionálním řešením se zárukou spolehlivosti, funkčnosti a vysoké kvality provedení.

MRV Communications - http://www.mrv.com

mrv-communications Americko-izraelský koncern MRV Communications patří mezi přední světové výrobce zařízení pro komunikační technologie s výraznou orientací na Carrier Class optické přenosové systémy a Metro Ethernet řešení.
Produkty MRV se vyznačují vysokou užitnou hodnotou, spolehlivostí a funkční výbavou zaměřenou především na optické komunikace. Dominantní produktové řady tvoří CWDM/DWDM transportní systém LambdaDriver® a Metro Carrier Ethernet technologie OptiSwitch® s agregačními, demarkačními, terminačními a Mobile Backhaul jednotkami. Portfolio doplňuje multifunkční servisně-transportní řada Fiber Driver®, jednotky pro Out-of-Band Management, SFP a XFP optické transceivery, přepínače na L1 fyzické vrstvě Media Cross Connect a Optical Cross Connect nebo SNMP management MegaVision® či pokročilý systém Pro-Vision®

Optelecom - NKF (SIQURA B.V.) - http://www.siqura.com

optelecom Optelecom NKF je celosvětovým leadrem v oblasti optických a IP komunikačních řešení pro dohledové a video systémy, dopravní monitoring apod. Nabízený sortiment zahrnuje dvě oblasti: "Video over Fiber" a "Video Over IP".
Produktová řada optických CCTV přenosových systémů umožňuje sdružení a přenos více než 100 nekomprimovaných videokanálů v jednom SM vlákně a případně i současnou jednosměrnou nebo obousměrnou datovou komunikaci s dosahem několika desítek km. V oblasti IP video systémů nabízí firma Optelecom-NKF ucelenou řadu produktů SIQURA, zahrnující pevné a otočné IP kamery pro vnitřní i venkovní použití enkodéry a dekodéry, digitální síťové záznamníky a softwarové vybavení pro dohledová centra.

Raisecom - http://www.raisecom.com

raisecom Raisecom Technology Developement Co. je čínská společnost založená v roce 1999, která velmi rychle získala hlavní podíl na svém trhu díky vyspělým technologiím, vysoké kvalitě a stabilitě produktů.
Nabídka zahrnuje konvertory médií a protokolů, přepínače, směrovače, demarkační jednotky, jednotky pro Mobile Backhauling, optické multiexery, PDH / SDH multiexery, TDM over IP jednotky, technologie PON, CWDM systémy a G.SHDSL modemy. Produkty Raisecom jsou navrženy především pro přístupové sítě telekomunikačních operátorů a ISP poskytovatelů, své uplatnění naleznou i v podnikových sítích. Mezi uživatele patří přední telekomunikační operátoři T-Com, Orange, China Telecom, Sweden Telecom, Telecom Ottawa, TDC Song a další.

Ruckus Wireless - http://www.ruckuswireless.com

ruckus-wireless Ruckus Wireless je americká společnost, která vznikla roku 2004 a zaměřuje se na vývoj a prodej bezdrátových Wi-Fi technologií pro podnikové sítě a ISP.
Přístupové body firmy Ruckus Wireless jsou unikátní svou technologií BeamFlex, což je systém elementárních antén s automatickým řízením. Tím se dosahuje kvalitnějšího pokrytí a vyšší odolnosti proti rušení. Systém Ruckus Wireless umožňuje nejen přenos dat, ale i multimediálních služeb (hlas a vieo).

Telsey - http://www.telsey.com

telsey Italská firma Telsey vyvíjí a vyrábí pro podnikové sítě, ISP poskytovatele a telekomunikační operátory od roku 1993. Od té doby zvítězila ve výběrových rízeních na dodávky např. pro italský Telecom, Tiscali, Tele2, Fast Web, Lyse Energi, Vodafone a další významné světové operátory. Základem úspěchu firmy Telsey jsou dlouholeté zkušenosti, technická vyspělost, vysoká kvalita produktů a podpora zákazníků. Mezi nabízené produkty patří IP rezidenční brány (CPE/HAG), IP set-top boxy, mediakonvertory a L2/L3 switche.

Transition Networks - http://www.transition.com

transition-networks Společnost Transition Networks z USA je světová jednička ve vývoji a výrobě mediakonvertorů pro Ethernet sítě, nabídku doplňují CBIC/SFP transceivery a přepínače. Konvertory médií jsou v provedení jak samostatných jednotek (Stand-Alone), tak i pobobě modulárních karet pro instalaci do chassis (Point System). Jsou určeny především do podnikových a metropolitních sítí, kde je vyžadována vysoká spolehlivost jednotek.
Dle aplikace mohou zákazníci volit mezi ekonomickou řadou konvertorů se základními funkcemi a konvertory s nadstandartní rozšířenou sadou funkcí. V průmyslovém prostředí naleznou uplatnění jednotky s rozšířeným rozsahem provozních teplot, s vyšším stupněm krytí, se zvýšenou odolností proti pádům, otřesům a vibracím.

Zaujali jsme vás? Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »


PC-IN Plzeň

Reference

PilsProjekt
29.05.2024
PilsProjekt

Sledujte nás