PC-IN Plzeň - Jsme ICT full service - postaráme se o vás!

Jsme ICT full service - postaráme se o vás!

Jsme tým ICT specialistů

PC-IN Plzeň - o nás

připravených vám zjednodušit život pomocí počítačů a Internetu. Naše práce nás baví a dynamicky se vyvíjející odvětví informačních technologií denně monitorujeme.

Využíváme user a admin friendly technologie, tak aby vaše práce s výpočetní technikou byla jednoduchá. Naší vizitkou je vaše plná spokojenost, ve světě IT stojíme na vaší straně.

Od roku 2007 zajišťujeme ICT služby od základní uživatelské podpory po výstavbu a optimalizaci ICT infrastruktury. Důraz klademe na využívání výkonných, stabilních a cenově dostupných technologií, které vám co nejvíce ulehčí vaši práci s ICT.

Od roku 2012 působíme jako PC-IN Plzeň, vytvořili jsme nový firemní web pcinplzen.cz a portfolio našich služeb jsme rozšířili o prodej a servis komunikačních technologií, internetový marketing a služby s ním související a hardwarové opravy pomocí infrapájecí stanice.

PC-IN Plzeň - SSD
PC-IN Plzeň - kamerové systémy

V roce 2013 jsme opět rozšířili portfolio svých služeb o vyvoj pokročilých informační systémů a prodej a instalace kamerových a zabezpečnovacích systémů a stali se partnery společností Active24 a Proficomms.

Protože naše služby nejsou pouze o technické stránce, ale i o té právní, začali jsme spolupracovat s Advokátní kanceláří Biem a Schýbal.

Od roku 2017 jsme partnery společností Google a Microsoft a můžeme se pochlubit řadou certifikací a nabídnout vám ještě lepší služby.

Dbáme na poskytování kvalitních ICT služeb na míru a proto vyvíjíme i vlastní informační systémy a aplikace, které vydělávají peníze nebo šetří čas.

PC-IN Plzeň - certifikace

Hoďte starosti s ICT za hlavu a zjednodušte si život!

Nabízíme komplexní nabídku ICT služeb a produktů a nadstandartní technickou i uživatelskou podporu. Můžete se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit.

Máte zájem o naše produkty či služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »


PC-IN Plzeň

Sledujte nás