PC-IN Plzeň

Jsme ICT full service
Postaráme se o vás!

Profil společnosti - kdo jsme

Jsme tým ICT specialistů připravených vám zjednodušit život pomocí počítačů a Internetu. Naše práce nás baví a dynamicky se vyvíjející odvětví informačních technologií denně monitorujeme.

Využíváme user a admin friendly technologie, tak aby vaše práce s výpočetní technikou byla jednoduchá. Naší vizitkou je vaše plná spokojenost, ve světě IT stojíme na vaší straně.

Od roku 2007 zajišťujeme ICT služby od základní uživatelské podpory po výstavbu a optimalizaci ICT infrastruktury. Důraz klademe na využívání výkonných, stabilních a cenově dostupných technologií, které vám co nejvíce ulehčí vaši práci s ICT.

Od roku 2012 působíme jako PC-IN Plzeň, vytvořili jsme nový firemní web pcinplzen.cz a portfolio našich služeb jsme rozšířili o prodej a servis komunikačních technologií, internetový marketing a služby s ním související a hardwarové opravy pomocí infrapájecí stanice.

V roce 2013 jsme opět rozšířili portfolio svých služeb o vyvoj pokročilých informační systémů a prodej a instalace kamerových a zabezpečnovacích systémů.

Dbáme na poskytování kvalitních ICT služeb na míru a proto vyvíjíme i vlastní online editor webových stránek a inteligentní emailing.

ICT full service

Hoďte starosti s ICT za hlavu a zjednodušte si život! Nabízíme komplexní nabídku ICT služeb a produktů a nadstandartní technickou i uživatelskou podporu. Můžete se na nás kdykoliv s důvěrou obrátit.

Máte zájem o naše produkty či služby? Napište nám!

Vaše jméno:

Váš telefon:

Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Vyhrajte web

Soutěž o web nebo SEO

E-Book zdarma

Odebírejte naše novinky, získáte zdarma e-Book
25 SEO tipů pro tvorbu úspěšného webuSouhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR

Sledujte nás

Microsoft Partner Google Partner Active24 - domény, webhosting a e-mailové služby Alza.cz


3D SecureThe Pay - online platební brána