PC-IN Plzeň - SEO - optimalizace pro vyhledávače Google, Seznam a Bing

SEO - optimalizace pro vyhledávače Google, Seznam a Bing

SEO - úspěch bez reklam

Optimalizace pro vyhledávače neboli SEO (Search Engine Optimalization) jsou techniky zvyšující kvalitu webových stránek jak pro návštěvníky, tak pro roboty. Jedná se o dlouhodobý proces, který vede k lepším výsledkům ve vyhledávání na požadovaná klíčová slova. Je tedy třeba si uvědomit, že mít vlastní webové stránky automaticky neznamená to, že vás na internetu někdo najde a využije vaše služby.

SEO není magie, váš web může být úspěšný i bez reklam. Dodržovat základní SEO principy se tedy rozhodně vyplatí. Na váš web přilákáte více návštěvníků a získáte tak více klientů.

Správná optimalizace pro vyhledávače je tedy jedním ze základních kamenů úspěšného webu.

V PC-IN Plzeň optimalizujeme pro vyhledávače Google, Seznam, Bing a Yandex.

Proč se SEO vyplatí?

Protože život je hledání a více jak 40% nových zákazníků získávají firmy právě z návštěvníků přistupujících na stránky z vyhledávačů. Na rozdíl od PPC reklamních kampaní má SEO trvalejší charakter – přední příčky ve vyhledávání se sice déle budují, ale také pomaleji ztrácí.

Co je pro SEO potřebné?

Především optimalizovat každou stránku webu.
A jak na to?

Chcete se dozvědět o SEO víc a získat tak zdarma konkurenční výhodu? Přečtěte si náš eBook 25 SEO tipů pro tvorbu úspěšného webu.

Optimalizovat pro vyhledávač Google nebo Seznam?

Vždy záleží na cílové skupině zákazníků nebo návštěvníků. Při kvalitní optimalizaci zvyšujete své pozice v obou vyhledávačích. Pokud chcete na svůj web přilákat i zahraniční návštěvníky, nezapomínejte ale ani na Bing a Yandex.
Americký Bing, propojený s Yahoo a Facebookem patří mezi 40. nejnavštěvovanějších webů v ČR a ruský vyhledávač Yandex mezi 80. nejnavštěvovanějších webů v ČR.

Proč SEO od nás?

Optimalizujte pro vyhledávače Google, Seznam, Bing a Yandex! S námi nebo sami, ale jděte do akce.

Chcete být vidět ve vyhledávačích? Napište nám ...

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:


><


Reference

STRONG tech
16.07.2020
STRONG tech

Sledujte nás

Partneři