PC-IN Plzeň - Připojení do sítě Internet - pro firmy i domácnosti

Připojení do sítě Internet - pro firmy i domácnosti

Internet pro komerční společnosti

Potřebujete připojit vaši kancelář, firmu nebo společnost do sítě Internet? Ve vaší geografické lokalitě vám zajistíme nejhodnějšího poskytovatele připojení, navrhneme a vybudujeme vám stabilní síťovou infrastrukturu. Zabezpečíme vaši síť nejen proti útokům z Internetu (např. hackeři, škodlivé kódy na webu atp.), ale i proti bezpečnostním incidentům z Intranetu, které způsobují vlastní zaměstnanci. Nakonfigurujeme potřebné síťové prvky, jako jsou například přístupové body, routery, VoIP brány, inteligentní switche nebo servery.

Internet pro domácnosti

Chcete rychlý internet za dostupné peníze? Podle vašeho bydliště vám navrhneme nejvhodnějšího poskytovatele a zrealizujeme připojení. Nakonfigurujeme a zabezpečíme vaši domácí wifi síť a připojíme do ní vaše domácí zařízení (počítače, notebooky, tablety, telefony, tiskárny atp.). Nainstalujeme vám základní aplikace a poskytneme vám všechny důležité informace, jak Internet používat a na co si dát na internetu pozor. Myslíme i na ochranu vašich dětí a naučíme vás využívat aplikace pro rodičovskou kontrolu.

Tématické články na našem webu

12.07.2014 O PilsFree z.s., komunitní počítačové síti v Plzni a okolí O PilsFree z.s., komunitní počítačové síti v Plzni a okolí
O PilsFree - Stránka věnovaná informacím o největší a nejrychlejší komunitní počítačové síti v Plzni a okolí.

Potřebujete poradit? Nevíte si rady? Napište nám ...

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »

><


Sledujte nás

Partneři