PC-IN Plzeň - Připojení do sítě Internet - pro firmy i domácnosti

Připojení do sítě Internet - pro firmy i domácnosti

Internet pro komerční společnosti

Potřebujete připojit vaši kancelář, firmu nebo společnost do sítě Internet? Ve vaší geografické lokalitě vám zajistíme nejhodnějšího poskytovatele připojení, navrhneme a vybudujeme vám stabilní síťovou infrastrukturu. Zabezpečíme vaši síť nejen proti útokům z Internetu (např. hackeři, škodlivé kódy na webu atp.), ale i proti bezpečnostním incidentům z Intranetu, které způsobují vlastní zaměstnanci. Nakonfigurujeme potřebné síťové prvky, jako jsou například přístupové body, routery, VoIP brány, inteligentní switche nebo servery.

Internet pro domácnosti

Chcete rychlý internet za dostupné peníze? Podle vašeho bydliště vám navrhneme nejvhodnějšího poskytovatele a zrealizujeme připojení. Nakonfigurujeme a zabezpečíme vaši domácí wifi síť a připojíme do ní vaše domácí zařízení (počítače, notebooky, tablety, telefony, tiskárny atp.). Nainstalujeme vám základní aplikace a poskytneme vám všechny důležité informace, jak Internet používat a na co si dát na internetu pozor. Myslíme i na ochranu vašich dětí a naučíme vás využívat aplikace pro rodičovskou kontrolu.


Řekli o nás na Google Maps

Provozovna P.
před měsícem


Moc děkuji za velmi vstřícné jednání a ochotu a profi práci, panu Chocholkovi při záchraně dcery notebooku. Vřele doporučuji!
Zdenka V.
před 9 měsíci


Objednávka byla vyřízena k naprosté spokojenosti, děkuji. Vaše služby mohu vřele doporučit.
Štěpán Š.
před 8 měsíci


Nový web je 3x rychlejší než ten původní a to je na něm mnohem více obsahu, super.
Irena J.
před 10 měsíci


Již několik let využíváme služeb této firmy a jsme velmi spokojený.
Lukas T.
před 5 lety


Doporučuji pro ty, kteří si nevědí rady a potřebují pomoc při tvorbě webových stránek anebo při servisu již zaběhlých internetových stránek v Plzni i v Praze.

Přidejte nám referenci na Google Maps >>

Máte zájem o připojení do sítě Internet - pro firmy i domácnosti? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »

><


Sledujte nás

Partneři