PC-IN Plzeň - Nasazení prvního gateprotectu v Plzni

Nasazení prvního gateprotectu v Plzni

21.09.2013

Nasadili jsme první firewall gateprotect v Plzni!

Firewally gateprotect jsou vybaveny grafickým rozhraním eGUI pro konfiguraci a správu jednotek, uživatelů a příslušných bezpečnostních pravidel. Pro centrální a hromadnou správu těchto jednotek je k dispozici aplikace Command Center, která umožňuje nasadit a spravovat firewally nejen v podnikových a univerzitních sítích, ale také v rozsáhlých sítích poskytovatelů internetových služeb.

Firewally gateprotect rovněž umožňují správu propustnosti sítě na prakticky jakékoli úrovni – uživatelské, skupinové nebo aplikační. Layer 8 Technology chrání a ověřuje uživatelskou identitu způsobem, který opravňuje výrobce mluvit o ní jako o osmé vrstvě síťového modelu OSI. 

Maximální zabezpečení pro malé a střední kanceláře

Na rozdíl od mnoha dnešních firewallů, které k uživatelské autentikaci využívají proxy technologie (a chrání tak uživatele pouze při používání služeb pracujících s proxy bránami – např. HTTP nebo FTP), má firewall k dispozici technologii založenou na pravidlech, která umožňuje přiřadit jednomu uživateli nebo skupině uživatelů jakýkoli počet služeb včetně všech dostupných doplňků, jako jsou proxy nebo webové filtry. Pokud se uživatel přihlásí na firewall ze svého počítače, aktivují se všechny služby přiřazené tomuto zařízení.

 

Zaujali jsme vás? Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »


PC-IN Plzeň

Sledujte nás