PC-IN Plzeň - Nové trendy ve firemní ICT bezpečnosti

Nové trendy ve firemní ICT bezpečnosti

16.04.2014

Monitorujte veškeré změny či hrozby včas. 80% malých a středních firem nemá vyřešenou ICT bezpečnost

16. 4. 2013

Kentix - nové možnosti zabezpečení ICT infrastruktury

kentixKentix je německý výrobce kompletního řešení ICT bezpečnosti. Řešení Kentix je vhodné pro serverovny, kritická místa a rízení přístupu co hlídaných míst. Díky přítomnosti velmi citlivých multisensorů máte okamžitý přehled o změnách vlhkosti a teploty (náhlé i postupné), změně rosného bodu, přítomnosti požáru, kouře či CO v prostoru, vniknutí osob do místnosti či rozvaděče (a její identifikace), pohybu v monitorovaném prostoru, přerušení dodávky el. energie, změně napětí a unikátních tekutinách v monitorovaném prostředí. Multisenzorové řešení zahrnuje multisenzor LAN, multisenzor RF a multisenzor RACK.

kentix-dew-point kentix-ext-in-out kentix-fire kentix-http kentix-humidity kentix-lan-zigbee-wifi kentix-leakage kentix-monitoring kentix-motion kentix-room-rack kentix-thermo kentix-voltage

Díky systému Kentix máte jednoduše kvalitní online monitoring všech vámi požadovaných lokalit, stavů a hrozeb. Není potřeba nic dokupovat ani upgradovat, GSM modul je standartem Alarm managera.

UTM firewally gateprotect - možnosti řešení aktuálních hrozeb internetu i vnitřních sítích

egui eguiSpolečnost Gateprotect je vedoucí evropský výrobce firewallů nové generace s nejvyšší mezinárodně uznávanou úrovní ochrany tzv. "Common Criteria EAL 4+" pro ICT řešení. Hlavními vlastnostmi jsou antivirus (Kaspersky), antispam, www filtr (content filter), IDS/IPS (Intrusion prevention / detection system), IM filtr pro blokaci, traffic shaper a VPN IPsec a SSL server. Firewally gateprotect jsou vybaveny unikátním grafickým rozhraním eGUI pro konfiguraci a správu jednotek, uživatelů a příslušných bezpečnostních pravidel. A v čem je eGUI unikátní? Svou jednoduchostí - vizualizací a snížením počtu pravidel. Toto vede ke zvýšení rychlosti konfigurace, přehlednosti a bezpečnosti konfigurace. Víte, že až 98% všech bezpečnostních hrozeb pro síť je způsobeno chybou v konfiguraci?

Molex MIIM - management a dohled fyzické vrstvy

molex molexManagement fyzické vrstvy řeší využitelnost kabeláže, dohledatelnost zapojení fyzické vrstvy, poruchy datových rozvodů, personální nezávislost fungování sítě, vyloučení lidských chyb, přehled o nevyužívaných zařízeních, neautorizovaná přepojení sítě, nepovolené přesuny HW, problematická správa vzdálených lokalit, identifikace cizích zařízení v síti, odcizení hardware, pravomoci a odpovědnosti ICT administrátorů, aktuálnost dokumentace fyzické vrstvy, rychlost dohledání poruchy sítě, fyzická lokace zařízení.

 

Kamerové řešení Siqura + VMS Diva a Messoa

siqura Hlavními vlastnostmi těchto kamerových systémů jsou Full frame rate (1080p) userfriedly rozhraní, hlídání stavu systému a upozornění v případě problému, řízení na základě událostí, vícejazyčná podpora v závislosti na přihlášeném uživateli a neomezený počet uživatelů a skupinových profilů. Více informací se dočtete v našem článku Moderní kamerové systémy v praxi.

Komplexní integrace firemního řešení ICT bezpečnosti

comnet ComNet System builder je aplikace pro výběr řešení a návrh ICT produktů. Aplikace je výhodná, protože rychle najdete vhodný konkrétní produkt nebo materiály, jednoduše nakonfigurujete celý projekt, bezchybně zvolíte kompatibilní i vzájemné funkční produkty, snadno nahradíte konkureční řešení a pohodlně vyexportujete všechny položky do emailu.

Děkujeme společnosti PROFIcomms za pozvání na tento workshop.

Zaujali jsme vás? Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »


PC-IN Plzeň

Reference

PilsProjekt
29.05.2024
PilsProjekt

Sledujte nás