PC-IN Plzeň - Ohlédnutí za rokem 2020

Ohlédnutí za rokem 2020

01.01.2021

Prožili jsme rok plný velkých změn, ve kterém se hlavním tématem stala ochrana zdraví a ekonomiky a díky lockdownům jsou lidé mnohem více online, než kdy dřív.

A také více online nakupují - nejen v e-shopech, ale i služby. Objem objednávek na námi vyvinutých e-shopech vzrostl v letošním roce o 220%!

Podívejte se, jestli Vás něco zaujme i v našem e-shopu >>

V PC-IN Plzeň jsme nezaháleli a snažili se využít každé volné minuty k řešení Vašich přání a vylepšování našich služeb.

A zde je ohlédnutí za naší prací v uplynulém roce: 

PC-IN ASISTENT 2020

Naši vlajkovou loď - webový systém PC-IN ASISTENT jsme posunuli o takový kus dopředu (78 vylepšení), že Vám představím pouze ty nejdůležitější:

✓ Aktualizační modul: Většina systémů PC-IN ASISTENT byla již vybavena aktualizačním modulem a uživatelé tak mají k dispozici stále ty nejnovější funkcionality a vylepšení.

✓ E-shop: Propojení s modulem Finance (lehké generování faktur z objednávek) a Sklad (přesně víte, kolik čeho máte a za kolik)

✓ Sklad: Dokončení modulu skladového hospodářství s neomezeným množstvím skladů a skladníků, propojení s modulem E-shop

✓ Finance: QR platby, faktury v USD nebo EUR, automatické získání směnného kurzu z ČNB, propojení s modulem E-shop

✓ Mail: Hromadný e-mailing zasílá zprávy přímo z Vaší poštovní schránky a zvýší tak výrazně doručitelnost e-mailů i jejich celkový open-rate. Díky využití IMAP protokolu a prodlevy mezi odesíláním jednotlivých zpráv je poštovní server nevyhodnotí ani jako hromadnou poštu.

✓ Web: SEO analyzátor Vám pomůže mít Váš web plně pod kontrolou z hlediska onpage faktorů. Lehce odhalíte duplicity, špatně vyplněné metatagy atp. 

✓ Systém: Vylepšení šifrovacího algoritmu, vylepšení CRON-JOBERu (administrace periodicky opakovaných skriptů), PINGátor (měření SLA klíčových HW prvků)

✓ AntiSPAM: Centrální AntiSPAM filtr od ledna měří počet zablokované nevyžádané pošty. Za 12 měsíců jsme zablokovali odeslání více jak 200 000 spamů!

Další realizace 2020

✓ Nainstalovali a nakonfigurovali jsme 10 kamerových systémů značek HikVision, Grundig (nově i Grundig Security), TKH, Kedacom a Messoa. Jako alternativu nebo zálohu k NVR jsme třikrát zvolili i Synology. Přímý přenos a zpětné přehrávání máte dostupné z telefonů, tabletů, tv boxů, chytrých televizí, počítačů, notebooků. Nově testujeme kamery pro měření teploty.

✓ Terénní docházkový systém pro techniky.

✓ Výtahy: Unikátní software pro kompletní správu výtahů vytvořený podle platné judikatury a technických norem - první v ČR! 

✓ Tři nové weby a dva nové e-shopy.

✓ Máme vlastní dílny, sklady a připravujeme kancelář s HelpDeskem, který bude sloužit pro zrychlení a zkvalitnění vyřízení Vašich požadavků.

✓ Vyřešili jsme více jak 500 Vašich nejrůznějších přání!

Zaujali jsme vás? Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »


PC-IN Plzeň

Sledujte nás