PC-IN Plzeň - PC-IN Plzeň slaví 7 let!

PC-IN Plzeň slaví 7 let!

28.06.2019

Slavíme 7 let!

Za těch posledních 7 let jsme ušli opravdu dlouhý kus cesty. Neustále monitorujeme dění v IT a zdokonalujeme jak sebe, tak služby, které poskytujeme našim klientům a partnerům.

2019

Všechny naše weby jsou již na PHP 7 (aktuálně 7.1.23). Vytvořili jsme vlastní skladové hospodářství, pokladnu a vylepšili naše e-shop řešení. Většina funkcí v systému PC-IN ASISTENT prošla funkční aktualizací. Nainstalovali jsme také řadu kamerových systémů Grundig, TKH a Kedacom a pokročili jsme ve využívání inteligentní videoanalýzy. Nově se zabýváme i profesionálním návrhem designu WiFi sítí pomocí software Ekahau. Do našeho teamu jsme přijmuli dalšího technika. 

2018

Většinu našich webů jsme zabezpečili šifrovaným spojením (https://). Začali jsme přepisovat všechny naše weby na PHP 7.1.18, HTML5 a CSS3 a spustili jsme centrální ANTI-SPAM filtr. Naši vlajkovou loď, modulární CRM systém PC-IN ASISTENT jsme dotáhli do verze 3.3 (PHP 7.1.18). Rozloučili jsme se s webem Jíme na cestách a také kamerovými systémy Messoa, které jsme nahradili systémy TKH Security a Kedacom. Připravili jsme se na GDPR jak po právní, tak po technické stránce. Celkem jsme již vytvořili více jak 60 nejrůznějších webových projetků. Do našeho teamu jsme přijmuli tři nové techniky a konzultanty.

2017

Spustili jsme automatický věrnostní program pro naše klienty a úspěšně jsme si ověřili naše znalosti z online marketingu v Digitální garáži od Google. Začali jsme s postupným přechodem našich webů na šifrované spojení (https://). Celkem jsme již vytvořili 51 nejrůznějších webových projetků.

2016

Působíme již i v Praze a to jako PC-IN Praha. Implementovali jsme platební bránu The Pay a SMS bránu GoSMS do našich systémů. Začali jsme nabízet konfiguraci neomezených e-mailových schránek na vlastní doméně od Seznam.cz. Na webhostingy automaticky instalujeme důvěryhodné SSL/TLS certifikáty Let's Encrypt.

2015

Vytvořili jsme nový modulární CRM systém PC-IN ASISTENT2 a Editor stránek jsme dali k dispozici zdarma. Začali jsme s postupným zmobilněním všech našich webů. Vytvořili jsme opravdový SEO alalyzátor on-page faktorů a spustili jsme náš první systém zákaznických karet.

2014

Vytvořili jsme grafickou podobu a první funkce Inbota (našeho robotického asistenta). Začali jsme pilně programovat a spustili jsme web Jíme na cestách a PC-IN MAIL. Začali jsme vytvářet video tréninky zdarma a stali jsme se partnery společnosti Active24.

2013

Vytvořili jsme Editor stránek, náš (váš) první editor webových stránek. Začali jsme s videoanimací v Blenderu. Stali jsme se partnery společnosti Proficomms a získali potřebné certifikáty pro instalaci moderních kamerových systémů Messoa.

2012

Působíme převážně v Plzni a okolí jako PC-IN Plzeň a naplno jsme začali využívat potenciálu vyhledávačů, sociálních sítí a YouTube.

Děkujeme našim partnerům a klientům za spolupráci!

Zaujali jsme vás? Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »


PC-IN Plzeň

Sledujte nás