PC-IN Plzeň - Silver Partner Messoa

Silver Partner Messoa

25.01.2014

Kamerové systémy Messoa se vyznačují vysokou technickou úrovní a spolehlivostí

25. 1. 2014

Společnost PROFIcomms, distributor komunikačních technologií pro Českou republiku a Slovenskou republiku a obchodní partner PC-IN Plzeň pořádala předevčírem druhou část odborného školení zaměřené na moderní kamerové systémy Messoa, které jsme úspěšně absolvovali a získali tak certifikace Messoa Silver Partner a Messoa Certified Sales Engineer MSCE.

messoa-silverpartner certifikat-messoa-sales-engineer

Jaké jsou kamerové systémy Messoa?

messoa-logo Kamerové systémy Messoa se vyznačují širokou škálou dostupných modelů s vysokou technickou úrovní a spolehlivostí. Poruchovost zařízení (RMA) za rok 2012 byla pouze 0,4% a záruka na jednotlivé komponenty je 3 roky. Do kamerového systému lze připojit neomezený počet klientů a kamer. Obsažené technologie Lumii Technology a Smart Encoding zaručují kvalitní výstup obrazu i při snížené viditelnosti (noční scéna, mlha, déšť). Jednotlivé kamery mohou produkovat několit streamů, např. jako 5 nezávislých kamer. Zároveň Messoa nabízí stabilizátor obrazu, odolnost proti poškození (vandal proof), slot pro SD kartu, PoE ((IEEE 802.3af) a inteligentní detekci. Jednotlivé typy kamer disponují 15 nebo 30 snímky za vteřinu (fps).

messoa-cctv messoa-cctv messoa-cctv messoa-cctv messoa-cctv messoa-cctv messoa-cctv messoa-cctv messoa-cctv vandalproof waterproof

Více informací o moderních kamerových systémech se dozvíte v tomto článku.

Zaujali jsme vás? Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde »


PC-IN Plzeň

Reference

PilsProjekt
29.05.2024
PilsProjekt

Sledujte nás