Tvorba webových aplikací

Tvoříme webové aplikace,
které pomáhají

Online přihláška Akita Inu Czech Club

Online přihláška Akita Inu Czech Club

říjen 2015

Dost bylo vypisování a přepisování papírových přihlášek! Online přihláška na výstavy Akita Inu Czech Club šetří čas nejen vystavovatelům, ale i pořadatelům.

www.akitaczech.cz/prihlaska/

Aplikace Putovník

Aplikace Putovník

září 2015

Aplikace pro vítání studentů umožňuje také přihlášení přihlášení přes Facebook. Cílem večera je projít všechny přihlášené plzeňské podniky. V každém z nich si zakoupit nápoj, za který soutěžící obdrží QR kód. Tento QR kód naskenuje a pokračuje do dalšího podniku.

www.putovnik.cz

Vinotéka Plzeň

Zákaznické karty Vinotéka Plzeň

červenec 2015

Sbíráte rádi body za které vybíráte odměny? Máte rádi kvalitní moravská vína? Pak navštivte Vinotéku Plzeň a vyzvedněte si svou zákaznickou kartu!

www.vinotekaplzen.cz

PFP s.r.o.

NewsGen

listopad 2014

Administrační systém pro snadné úpravy a generování newsletterů. Navíc obsahuje možnost úpravy HTML šablony, log akcí a správu uživatelských účtů.

www.pfpsro.cz

AK Erhard

InterTab ISAK

září 2014

Nadstavbový reportovací systém pro aplikaci ISAK. Obsahuje rovněž hromadný e-mailing, e-mailová upozornění a statistiky.

www.advokat-erhard.cz

KRK PilsFree

Informační systém KRKOUN

srpen 2014

Informační systém pro Kontrolní a revizní komisi PilsFree obsahuje základní moduly Úkoly, Redakce, Spisy, Kontroly, Finance, Odkazy, Administrace externího webu, Vyhledávání, Log akcí a Správa. Dále pak řadu drobněších šikovných funkcí.

krk.pilsfree.net

PC-IN MAIL

PC-IN MAIL

červenec 2013

Inteligentní software pro e-mail marketing, díky kterému můžete lépe pečovat o zákazníky, mít více volného času a nespamovat. Obsahuje funkce jako hromadný e-mailing s odkazem k odhlášení, kampaně, připomínač, automatické blahopřání k svátku nebo narozeninám, statistiky odeslaných e-mailů, import a export kontaktů atp.

www.pcinplzen.cz/mail

Editor stránek

Editor stránek

únor 2013

Neumíte HTML? Nevadí :-). Editor stránek je online redakční systém umožňující pohodlnou správu obsahu webových stránek, navržený s důrazem na uživatelskou srozumitelnost a přívětivost. Zvládne ho ovládat každý, kdo má základní zkušenosti s počítačem a Internetem.

www.pcinplzen.cz/editor

Potřebujete poradit? Nevíte si rady? Napište nám ...

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš e-mail:

Vaše zpráva:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

><


Microsoft Partner Google Partner Active24 - domény, webhosting a e-mailové služby Alza.cz


3D SecureThe Pay - online platební brána